+420 519 341 880 info@leroycosmetics.cz

Zakázková výroba parfémů

Nabízíme možnost výroby parfémů na míru Vašim potřebám. Ať už potřebujete rozšířit sortiment výrobků, které nabízíte, nebo chcete začít prodávat úplně novou značku parfémů, rádi Vám poskytneme naše bohaté zkušenosti. Parfém s logem Vaší firmy je také skvělý a hodnotný dárek pro Vaše zaměstnance a zákazníky. Skvěle slouží i jako propagační předmět.

Barevné flakony v kovovém obalu

Skleněné flakony v různých barvách v sadě s kovovým obalem. Elegantní varianta se širokými možnostmi potisku i při menších množstvích.

Více informací

Miniparfém 15 ml v papírové krabičce

Praktické balení parfému, které můžete mít vždy u sebe. Zabalené do elegantní kartonové krabičky, kterou lze i s flakónem potisknout vašim motivem.

Více informací

Parfém ve flakonu z naší nabídky

Klasické parfémové flakóny různých tvarů, velikostí i barev. Společně s širokými možnostmi potisku i následného zabalení lze vyrobit parfém srovnatelný s nejkvalitnějšími značkovými produkty.

Více informací

Parfém ve flakónu ruční výroby

Ručně vyráběné skleněné flakony s možností pískování, broušení, či zlacení, jsou tou nejlepší volbou pro opravdu výjimečné produkty. Všechny tyto zušlechtění lze pro každý flakón také kombinovat. Flakóny lze opatřit také balónkovou pumpičkou.

Více informací