Repelent pro koně

Nejprodávanější

animals foto
REPELENT PREDATOR VAPO – 100 ml
Skladem
Kód: 8595117103901
 
89 Kč
(73,55 Kč bez DPH)
1 položek celkem
animals foto
73,55 Kč bez DPH
89 Kč

Neparfemovaný vysoce účinný repelent určen na zvířata proti klíšťatům, komárům a dalšímu obtížnému hmyzu se zvýšeným hydrofobním účinkem s mechanickým rozprašovačem. Účinnost...

Kód: 8595117103901

Vyjížďky na koni jsou krásné, ale mohou být i nebezpečné. Zejména ve vysokých travách se skrývá spousta hmyzu přenášejícího nemoci. Repelent pro koně Predator ANIMALS odpuzuje nejen klíšťata a komáry, ale také další obtěžující druhy hmyzu, proti kterým se kůň nemůže nijak bránit. Dopřejte svému mazlíčkovi při pobytu v přírodě pohodlí i bezpečí.

Jak funguje repelent pro koně Predator ANIMALS?

Český repelent Predator pro koně obsahuje 16 % účinné látky DEET a 5 % účinné látky Icaridinu, které působí nejen proti klíšťatům a komárům, ale odpuzují také tiplíky, ovády a další obtěžující hmyz. Zároveň jsou pro vašeho koně maximálně bezpečné.

Repelenty pro koně z řady ANIMALS nabízíme celkem ve 3 variantách:

  • Repelent ANIMALS ve formě vapo spreje
  • Repelent Predator ANIMALS 1 l
  • Repelent Predator ANIMALS 5 l

Díky balení s větším obsahem si můžete vapo sprej pohodlně kdykoliv doplnit nebo si repelent pro koně přelít do vlastního dávkovače. 

Repelent pro koně na klíšťata, komáry a další hmyz stačí před pobytem v přírodě nanést na srst zvířete ze vzdálenosti cca 20 cm. Dbejte přitom na dokonalé pokrytí celého povrchu těla, kterého snadno dosáhnete s praktickým vapo sprejem. Ochranný účinek repelentu Predator ANIMALS trvá 8–12 hodin a v případě potřeby je možné jej reaplikovat.

Proč používat repelenty pro koně Predator ANIMALS?

  • Naše repelenty pro koně jsou maximálně účinné proti komárům, klíšťatům, ovádům atd.
  • Snadno se nanáší a jejich účinek trvá několik hodin.
  • Jsou zdravotně nezávadné.

Pořiďte si k repelentu pro koně i repelent pro sebe

Predator, to nejsou jen repelenty pro koně a další zvířata. Prohlédněte si náš kompletní sortiment repelentů pro děti i dospělé.

Lesní zátiší
Sleva 10% Sleva 10%
Akce: Získejte slevu 10 % po registraci
Zaregistrovat se Lesní zátiší