O nás

Leroy Cosmetics

Česká firma, český majitel, poctivá česká receptura. 

Firma byla založena v roce 1994. Společnost v této době působila jako importér a distributor parfémů pro Českou republiku.
V roce 1997 započala výroba parfumerie pod vlastní značkou.

o-nas-header-grafika4

Repelent PPEDATOR

Vzhledem k nedostatku repelentních výrobků po katastrofálních povodních v roce 1997, započala výroba repelentních prostředků pod značkou PREDATOR určen nejen na lékárenský trh, tak i vysoce profesionální i neprofesionální repelentní prostředky jako jsou PROTECTOR, COBRA a jiné privátní značky.

Tyto výrobky se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků. Výrobky splňují všechna kritéria kosmetických a biocidních direktiv EU. Produkty prochází náročným testováním a schvalováním státních kontrolních orgánů, akreditovaných tuzemských laboratoří. V průběhu několika let jsme vyvinuli několik výjimečných receptur, které máte možno vyzkoušet i Vy.

V roce 2013 jsme se stali členy mezinárodní organizace EMCA (EUROPEAN MOSQUITO CONTROL ASSOCIATION), která sdružuje vědecké pracovníky, kontrolní a monitorovací orgány státní správy a renomované výrobce repelentních a insekticidních výrobků na evropském kontinentě.

Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit, že jsme v posledních měsících dosáhli významného pokroku na naší cestě k ekologické udržitelnosti. S našimi výrobky s vizí klimaticky pozitivní budoucnosti a jsme nadšeni, že můžeme našim spotřebitelům dodávat ekologičtější aerosolové výrobky.

Značka PREDATOR je ta, která je předmětem zájmu konkurence. Značka, která dává směr na trhu biocidních výrobků. Značka o podpoře nejlepších technologií a alternativních řešení biocidních výrobků s důrazem na technologii zítřka, abychom dosáhli  budoucnosti šetrnější k životnímu prostředí. Jsme neuvěřitelně hrdí na roli lídra, kterou výrobky PREDATOR hrají při pomoci proti nebezpečí před infekcí bakteriemi, viry a nebezpečným hmyzem. Nabízíme velkoobchodníkům a maloobchodníkům po celém světě dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti a zároveň poskytujeme spotřebitelům ekologičtější, ale vysoce účinné aerosolové řešení produktů.

Repelent PREDATOR = První volba lékárníka