O nás

Leroy Cosmetics

Česká firma, český majitel, poctivá česká receptura. 

Firma byla založena v roce 1994. Společnost v této době působila jako importér a distributor parfémů pro Českou republiku.
V roce 1997 započala výroba parfumerie pod vlastní značkou.

o-nas-header-grafika4

Repelent PPEDATOR

Vzhledem k nedostatku repelentních výrobků po katastrofálních povodních v roce 1997, započala výroba repelentních prostředků pod značkou PREDATOR určen nejen na lékárenský trh, tak i vysoce profesionální i neprofesionální repelentní prostředky jako jsou PROTECTOR, COBRA a jiné privátní značky.

Tyto výrobky se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků. Výrobky splňují všechna kritéria kosmetických a biocidních direktiv EU. Produkty prochází náročným testováním a schvalováním státních kontrolních orgánů, akreditovaných tuzemských laboratoří. V průběhu několika let jsme vyvinuli několik výjimečných receptur, které máte možno vyzkoušet i Vy.

V roce 2013 jsme se stali členy mezinárodní organizace EMCA (EUROPEAN MOSQUITO CONTROL ASSOCIATION), která sdružuje vědecké pracovníky, kontrolní a monitorovací orgány státní správy a renomované výrobce repelentních a insekticidních výrobků na evropském kontinentě.

Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit, že jsme v posledních měsících dosáhli významného pokroku na naší cestě k ekologické udržitelnosti. S našimi výrobky s vizí klimaticky pozitivní budoucnosti a jsme nadšeni, že můžeme našim spotřebitelům dodávat ekologičtější aerosolové výrobky.

 

Značka PREDATOR je ta, která je předmětem zájmu konkurence. Značka, která dává směr na trhu biocidních výrobků. Značka o podpoře nejlepších technologií a alternativních řešení biocidních výrobků s důrazem na technologii zítřka, abychom dosáhli  budoucnosti šetrnější k životnímu prostředí. Jsme neuvěřitelně hrdí na roli leadra, kterou výrobky PREDATOR hrají při pomoci proti nebezpečí před infekcí bakteriemi, viry a nebezpečným hmyzem. Nabízíme velkoobchodníkům a maloobchodníkům po celém světě dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti a zároveň poskytujeme spotřebitelům ekologičtější, ale vysoce účinné aerosolové řešení  produktů.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení