Repelenty a přípravky proti vším pro děti

Vši jsou nepříjemnou záležitostí pro děti i dospělé. S přípravky proti vším Predator se jich však můžete snadno a efektivně zbavit a především také předcházet jejich výskytu. Jedinečná prevence proti vším v podobě repelentu Predator PARAZIT a sady pro ošetření již napadených vlasů by neměla chybět v žádné domácnosti.

Nejprodávanější

2 položek celkem
Repelent 2
Novinka
98,35 Kč bez DPH
119 Kč

PREDATOR PARAZIT repellent proti vši dětské k přímému použití.  Aplikuje se pomocí pumpičky přímo na vlasy.  

Kód: 503
serumsampon 2
329 Kč –9 %
247,11 Kč bez DPH
299 Kč

Přípravek pro selekci nežádoucích parazitů. V balíčku najdete sérum 100 ml + šampon 100 ml + hřeben všiváček.

Kód: 8595117102935

Jak funguje přípravek proti vším Predator PARAZIT?

S otázkou „co proti vším“ si už nemusíte lámat hlavu. Naše účinné přípravky proti vším jsou určené pro odstranění parazitů v pohodlí domova a působí již během 15 minut.
Nejprve je třeba aplikovat speciální sérum proti vším a následně vlasy umýt šamponem. Zbývající vajíčka vší (hnidy) je nutné odstranit přiloženým hřebínkem nebo ručně s pomocí nehtů.

Jak poznám, že má dítě vši?

  • Dítě se škrábe ve vlasech (především za ušima nebo v oblasti krku).
  • Ve vlasech jsou u pokožky hlavy viditelné bílé nebo hnědočerné hnidy.
  • Ve vlasech jsou viditelné živé vši.

Tyto příznaky jsou jasným signálem, že je třeba použít prostředek proti vším. Doporučuje se také vyprat lůžkoviny a ručníky a pravidelně kontrolovat, zda byly všechny vši i hnidy skutečně odstraněny.

Prevence proti vším existuje – vyzkoušejte preventivní sprej proti vším Predator PARAZIT

Chodí vaše dítě do školy nebo školky, kde se vši aktuálně vyskytují nebo jede třeba na tábor a vy chcete udělat všechno proto, aby se mu paraziti vyhli obloukem? Stačí ošetřit vlasy repelentem proti vším Predator. Aplikaci preventivního spreje proti vším lze dle potřeby opakovat.

Nejen vši představují pro děti nebezpečí

Nezapomeňte svým nejmenším pořídit kvalitní dětský repelent proti klíšťatům, komárům a dalšímu hmyzu. V našem sortimentu nechybí samozřejmě ani repelenty pro dospělé nebo dezinfekce.