PREDATOR 3D KONCENTRÁT - 5L

Kód: 560
9 429 Kč 7 792,56 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Stabilizovaný koncentrát insekticidního přípravku pro neprofesionální použití do zahradních mechanických a motorových postřikovačů.

Jedno balení 5L stačí na vyčištění prostoru o výměře 30-50 ha minimálně na dobu 2-7 dní!

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROSTOROVÝ REPELENT PREDATOR 3D ve formě vodou ředitelného koncentrátu.

PREDATOR 3D KONCENTRÁT prostorový repelent k odpuzení a hubení komárů a dalšího škodlivého a obtížného hmyzu. Je použitelný i ve venkovních prostorách obytných i hospodářských budov, provozovnách a výrobnách, jakož i v objektech živočišné výroby apod. Je taktéž použitelný k venkovnímu ošetření na zahrádkách, okolí altánů, přístřešků, zahradních restaurací, tábořišť apod.

Účinná látka: Transfluthrin, Geraniol, PPB.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Ohlasy od zákazníků ze sociálních sítí:

Návod na použití:

Před použitím je třeba přípravek řádně protřepat, aby se homogenizoval. K ředění se používá pouze voda. Používá se k hubení komárů, much,  škvorů a různých škodlivých brouků, molů, zavíječů, blech i rybenek. Smísením přípravku s vodou a po důkladném zamíchání vzniká suspenze, která se aplikuje pomocí ručních nebo motorových postřikovačů. Nádobu s přípravkem důkladně protřepejte, abyste homogenizovali její obsah. Odměřené množství přípravku nalejte do nádrže aplikačního přístroje, předem naplněného cca 2/3 vypočteného množství vody. Za stálého míchání doplníme nádrž na celkový objem a můžeme provést aplikaci. Před aplikací musí být zajištěno dokonalé rozmícháníí postřikové suspenze.

Vnější prostor -  Ošetřením tímto přípravkem se používá proti komárům, mouchám, ovádům a dalšímu hmyzu. (Hnojiště, skládky odpadu apod.) Zásahy je třeba provádět v době nejvyšší aktivity hmyzu, kdy je předpoklad, že bude zasažen v letu. U komárů je to pozdě odpoledne a večer, případně časně ráno. Mouchy jsou nejaktivnější časně ráno. Při postřiku je rovněž třeba přihlédnout k povětrnostním podmínkám(aplikaci provádět vždy ve směru větru). Neaplikovat při silném větru nebo za deště.

Před aplikací se přesvědčte, zda se v blízkosti použití nevyskytují včelstva!

Dávkování: 0,01-0,03 ml/m2

 

 

Vnitřní prostor - Přípravek se používá k hubení komárů, much, ovádů a další druhy létajícího hmyzu, který se v těchto prostorách nachází. Před zásahem je třeba důkladně uzavřít okna a dveře, vypnout ventilaci a utěsnit případné další otvory, kterými by vyvíjený aerosol unikal a nechat uzavřený ještě alespoň 60 minut po aplikaci. Je třeba zajistit rovnoměrné rozptýlení aerosolu v prostoru. Poté se objekt odvětrá. Přípravek je možno použít i jako podpůrný prostředek při zásazích proti lezoucímu hmyzu (k vypuzení). V tomto případě aplikujte aerosol přímo na místa úkrytu.

DÁVKOVÁNÍ: 0,01-0,015 ml/m2

NEBEZPEČÍ! 

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte páry/aerosoly. Zbraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: