PREDATOR GREEN LANDER BOV SPRAY 150 ml

Kód: 8595117103796
Novinka
Značka: Predator
209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Skladem

Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit, že jsme v posledních měsících dosáhli významného pokroku na naší cestě k ekologické udržitelnosti. S vizí klimaticky pozitivní budoucnosti můžeme našim spotřebitelům dodávat ekologičtější aerosolové výrobky.

 

Značka PREDATOR je ta, která je předmětem zájmu konkurence. Značka, která dává směr na trhu biocidních výrobků. Značka o podpoře nejlepších technologií a alternativních řešení biocidních výrobků s důrazem na technologií zítřka, abychom dosáhli v budoucnosti šetrnější  životní prostředí. Jsme hrdí na roli leadra trhu, kterou výrobky PREDATOR hrají, při pomoci proti  bakteriím, virům a nebezpečnému hmyzu pro profesionály i neprofesionály, kteří se pohybují v nebezpečném prostředí. Nabízíme velkoobchodníkům a maloobchodníkům po celém světě dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti a zároveň poskytujeme spotřebitelům ekologičtější, ale vysoce účinné aerosolové řešení  produktů. Vyrábíme to, co od nás další kopírují! Vyrábíme to co nekompromisně poráží nežádoucí vetřelce. Vyrábíme to, co Vám zdravotně neublíží.

 

Biocidní přípravek PREDATOR GREEN LANDER je nový repelent na bázi přírodních esenciálních silic, kde je účinná látka oddělená od hnacího plynu, kterým je stlačený vzduch ( BOV technologie). Tento produkt je nejenom ekonomicky výhodný, ale díky možnosti znovuplnitelného provedení také ekologický. Díky vysokému podílu účinných  látek je docíleno nadstandardního účinku ve všech zeměpisných pásmech proti všem druhům komárů a klíšťat včetně tropických.

Detailní informace

Lesní zátiší
Sleva 10% Sleva 10%
Akce: Získejte slevu 10 % po registraci
Zaregistrovat se Lesní zátiší

Detailní popis produktu

REPELENT PREDATOR Green lander

A zase malý krok vpřed do budoucna, ale zpátky návrat do minulosti. Zase něco výjimečného pro naše zákazníky, zase spousta testů, analýz, práce jenom proto, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z naší kuchyně. Něco výjimečného pro Vaši bezpečnost před stále sílící invazí nebezpečného hmyzu. Nabízíme bezpečnou cestu do lůna přírody. Chráníme Vás tím nejlepším, co současná věda nabízí před infikovanými komáry a klíšťaty zároveň chráníme přírodu.

PREDATOR GREEN LANDER je nový repelent v aerosolovém provedení na bázi přírodních esenciálních silic -citronennal, citronellol, eucalyptol, linalol a limonene. Díky vysokému podílu účinných látek  je docíleno nadstandardního účinku jak v našem zeměpisném pásu, tak tropech a subtropech.  Výjimečný repelent, výjimečná kombinace pro výjimečné cestovatele nejen do tropických oblastí. Je vhodný k použití i u dětí od dvou let a těhotných žen. Díky 360° ventilu a dokonalému roztoku můžete aplikovat v jakékoli poloze rozprašovače. Výrobek není parfemován, ale voní přirozenou příjemnou citrusovou vůní. Je určen k aplikaci jak na tělo, tak na oděv.

Buďte ever green!

 

První a jediný aerosolový přípravek s technologií BOV. Repelent na bázi přírodních esenciálních silic s tak vysokou koncentrací na trhu, který skutečně funguje. 

Účinnost prokázána u komárů rodu Aedes, Anopheles, Culex, Ochlerotatus, další hmyz muchničky, klíšťata. 

Upozornění:
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu. Repelent je účinný proti komárům min. po dobu 4 hod. a na klíšťata 2 hod. Doba účinnosti až 8 hodin.  Vzhledem k vysoké koncentraci účinných látek nedoporučuje se použití u dětí mladších 6 ti měsíců.

Důležité upozornění !!!!

Výhoda u aerosolové aplikace spočívá v dokonalejším rozptýlení na všechny body těla, obuvi a oděvů. Toho docílíte u výrobků PREDATOR díky 360°ventilu, dokonalému roztoku a jemnému rozprachu.

Tohoto efektu nedocílíte u spreje s mechanickým rozprašovačem jiných značek, kde při rozprachu ošetříte jen ohraničené kruhy, mezi kterými se hmyz dostane na neošetřené místo a bodne. U infikovaného klíštěte a komára je to otázka života a smrti, v lepším případě trvalým následkům pro Vás i Vaše dítě.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm na pokožku i oděv. Při použití na tvář a krk nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: Při přímé aplikaci na pokožku dětí od 2 do 12 let je možné přípravek aplikovat max. 1x denně. U dětí starších 12 let a dospělých max. 2x denně. Max. denní dávka na dospělého člověka je 12 g. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Při podráždění kůže přerušte používání. Skladujte přípravek odděleně od potravin, nápojů a krmiv.  Zamezte styku přípravku s očima a ústy. U dětí neaplikujte přípravek přímo na dlaně a prsty. Po skončení expozice umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou. Telefonní číslo pro naléhavé situace: Toxikologické informační středisko, Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2 (nepřetržitě) tel.: +420 224 919 293, +420 224 915 402. NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje citronelal, citronelol, eukalyptol, linalol a limonen. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Odstraňte obsah/obal ve schváleném místě sběru nebezpečných odpadů. Spotřebujte nejlépe do 36 měsíců od data výroby uvedeného na dně nádoby.

Účinná látka: Eucalyptus citriodora (CAS: 1245629-80-4, ES: 800-429-0) 300 g/kg. Přirozeně se vyskytující účinná látka pro použití v repelentech proti hmyzu, účinná proti řadě savého hmyzu a členovců. Citriodiol® je tvořen jednoduchou modifikací udržitelně sklizeného Eukalyptu citriodora olej (také známý jako Corymbia citriodora). Hlavní složkou citriodiolu® je p-menthan-3,8-diol (PMD), sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v listech stromu Eucalyptus citriodora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelent PREDATOR
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: